Kuchyně

 

Naše kuchyně vyrábíme zakázkovým způsobem přesně dle vašich požadavků a nároků na funkčnost, rozpočet a grafický návrh ZDARMA je u nás samozřejmostí. Kuchyň je jednou z nejfrekventovanějších místností v bytě, proto investice do této místnosti je investicí dlouhodobou. Design kuchyně je velmi důležitý stejně jako její funkčnost. Nechte se zlákat a prohlédněte si ukázky našich kuchyní.

Nabízíme:

- grafický návrh , poradenství,  cenovou kalkulaci zdarma

- široký výběr materiálů a barevných kombinací

- možnost dodávky kuchyně včetně spotřebičů (nezávazně vám na ceníme elektrospotřebiče)

- velký výběr doplňkového sortimentu (drátěný program, odpadkové koše, dřezy atd.)

- výroba doprava a odborná montáž kuchyně včetně záručního ale i pozáručního servisu

- na základě 3D vizualizace kuchyně vám zpracujeme plánek elektroinstalace, přívodu vody, vzduchotechniky dle vaší dispozice, za vratnou zálohu 2000,- kč po objednání kuchyně bude záloha odečtena

Co si připravit na první schůzku:

Vezměte si s sebou plán stavby s okótovanou kuchyní a nebo pokud rekonstruujete, změřte metrem dané stěny kuchyně. Nezapomeňte okótovat okno (výška, šířka a výška parapetu od země), dveře, zásuvky, vývod vody a odtah pro digestoř.

Pomůže i fotka daného prostoru pro lepší výběr dekorů. Pokud máte vybrané už nové podlahy, dveře či nábytek, vezměte si vzorky jejich dekorů také na schůzku.

Po závazné objednávce kuchyně zdarma zaměříme daný prostor ať máme jistotu že vámi dodané rozměry se shodují. Následně vám vyhotovíme plánek elektroinstalace, přívodu vody, vzduchotechniky, dle vaší dispozice za který již nic neplatíte. Pokud tento návrh potřebujete pro své řemeslníky dříve využijte vratné zálohy.

Stolařství Truhlářství Vsetín